keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down

Multirama Olivia na 21A zdjęć z szablonem

(Ocena 0/5)

Utrwalone chwile na zdjęciach mogą wymagać nowego tchnienia. Dzięki kolekcji ramek uda Ci się wyróżnić wyjątkowe momenty, nadając im szczególnego wyrazu. Twoje wyjątkowe zdjęcia w przykuwających oko ramkach przejdą wizerunkową metamorfozę, skupiając uwagę na chwilach wartych zapamiętania.

Wymiary zdjęć podane są w opisie.

Kolor ramki
268,14 zł
Brutto

Opis

Materiał
Polistyren
Rozmiar przekroju listwy
15x13mm
Możliwość postawienia
Nie
Ilość ramek
21 sztuk
Rozmiary zdjęć do tej multiramki
Zestaw mieści 15 zdjęć 13x18cm, 4 zdjęcia 18x24cm oraz 2 zdjęcia 30x40cm.
Rodzaj szybki
Pleksi
Kolor graweru
Złoty lub srebrny.
Łączny rozmiar
160x100 cm
Tył ramki
Płyta HDF o grubości 2,5 - 3mm.
Okleina
Wysokiej jakości. Importowana z Włoch.

Specyficzne kody

ean13
0603803759009

Nie myśl o ładnych ramkach, w których umieścisz swoje wyjątkowe zdjęcia jak o elemencie wystroju wnętrza. Spróbuj za to wyobrazić sobie jak dobrze byłoby wyróżnić chwile, istniejące na zdjęciach, nadając im należytej uwagi i ratując od zapomnienia. Chwile szczęścia, zadumy, optymizmu - dzięki wyjątkowym ramkom uda Ci się sprawić, że dawne wspomnienia znowu zaczną żyć na nowo.

Grawer na ramce - opcja dodatkowa

Umożliwiamy w cenie zakupu wygrawerowanie na ramce dedykacji, podziękowań, imion, dat i innych napisów.Przy zakupie prosimy o informację jaki tekst ma być umieszczony na ramce (w cenie 1 napis na tabliczce o wymiarach 1,5cm X 5cm) oraz jakiego koloru ma być tabliczka (do wyboru srebrna lub złota). W przypadku braku informacji o kolorze tabliczki sami dobieramy kolor. Tabliczka nie jest przez nas przyklejana do ramki - sam decydujesz w jakim miejscu ją nakleisz (zrobisz to bezinwazyjnie - tabliczka jest już przez nas podklejona specjalną taśmą).

Dobrze komponuje się z

Opinie
(0)

Napisz swoją opinię

Passe-partout Caffe Latte

Wybrany rozmiar to rozmiar zewnętrzny wkładki.