keyboard_arrow_up keyboard_arrow_down

Drewniana Ramka Galeria 213 zdjęcia z passepartout - Emily

Utrwalone chwile na zdjęciach mogą wymagać nowego tchnienia. Dzięki kolekcji ramek uda Ci się wyróżnić wyjątkowe momenty, nadając im szczególnego wyrazu. Twoje wyjątkowe zdjęcia w przykuwających oko ramkach przejdą wizerunkową metamorfozę, skupiając uwagę na chwilach wartych zapamiętania.

Kolor ramki
Rozmiar zdjęć
44,27 
Brutto

Opis

Materiał
Drewno
Rozmiar przekroju listwy
14x14mm
Możliwość postawienia
Nie
Rodzaj szybki
Pleksi
Kolor graweru
Złoty lub srebrny.
Łączny rozmiar
Zależny od wybranego rozmiaru zdjęć. Ze zdjęciami: 10x15 - 27x20cm, 13x18 - 33x23cm, 15x20 - 37x25cm.
Tył ramki
Płyta HDF o grubości 2,5 - 3mm.
Okleina
Wysokiej jakości. Importowana z Włoch.

Specyficzne kody

Nie myśl o ładnych ramkach, w których umieścisz swoje wyjątkowe zdjęcia jak o elemencie wystroju wnętrz. Spróbuj za to wyobrazić sobie jak dobrze byłoby wyróżnić chwile, istniejące na zdjęciach, nadając im należytej uwagi i ratując od zapomnienia. Chwile szczęścia, zadumy, optymizmu - dzięki wyjątkowym ramkom uda Ci się sprawić, że dawne wspomnienia znowu zaczną żyć na nowo.

Passepartout

W każdej ramce znajduje się białe passepartout, które jest dostosowane do wielkości ramy.

Grawer na ramce - opcja dodatkowa

Umożliwiamy w cenie zakupu wygrawerowanie na ramce dedykacji, podziękowań, imion, dat i innych napisów.Przy zakupie prosimy o informację jaki tekst ma być umieszczony na ramce (w cenie 1 napis na tabliczce o wymiarach 1,5cm X 5cm) oraz jakiego koloru ma być tabliczka (do wyboru srebrna lub złota). W przypadku braku informacji o kolorze tabliczki sami dobieramy kolor. Tabliczka nie jest przez nas przyklejana do ramki - sam decydujesz w jakim miejscu ją nakleisz (zrobisz to bezinwazyjnie - tabliczka jest już przez nas podklejona specjalną taśmą).